Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość weryfikacyjną.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.

Uzdrowisko Cieplice Zdrój

138 Domków

Uzdrowisko Cieplice Zdrój - Domki w górach

Holiday Park & Resort Uzdrowisko Cieplice Zdrój to pierwszy ośrodek naszej sieci w polskich górach. Oddany we wrześniu 2022 pierwszy etap obejmuje 138 komfortowych domów, w tym część z ogrodzonymi ogródkami, oferującymi niespotykane do tej pory warunki wypoczynku. W ośrodku znajduje się mnóstwo atrakcji, m. in. basen z podgrzewaną wodą i 5 różnymi zjeżdżalniami (od małej „cebulki” po długą i krętą Anakondę), park wodny dla dzieci, jacuzzi, dmuchańce, czy codzienne animacje dla dzieci i dorosłych. Na chętnych czekają również rowery górskie do wypożyczenia, którymi można wygodnie eksplorować okoliczne szlaki.

Udogodnienia w ośrodku Uzdrowisko Cieplice Zdrój

Basen zewnętrzny Plac zabaw Bistro

Sprawdź opiniePogoda LIVE

Sprawdź pogodę i odpowiednio przygotuj się na pobyt w Holiday Park & Resort.


Lokalizacja

Adres ośrodka: ul. Dolnośląska 6, 58-560 Uzdrowisko Cieplice Zdrój

Holiday Park & Resort Uzdrowisko Cieplice Zdrój położony w malowniczych Karkonoszach oferuje niespotykane dotychczas w polskich górach warunki wypoczynku. Doskonała lokalizacja sprawia, że Uzdrowisko jest doskonałą bazą wypadową do wycieczek po górach. W okolicy znajdują się szlaki zarówno piesze, m. in. na zamek Chojnik, jak i rowerowe obejmujące Pasmo Rowerowe Olbrzymy. Zimą Goście docenią bliskość stoków narciarskich w Szklarskiej Porębie i Karpaczu oraz tras biegowych w Jakuszycach.


Domki nad morzem Domki nad morzem Domki nad morzem Domki nad morzem Domki nad morzem Domki nad morzem