Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość weryfikacyjną.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in w celach: świadczenia usług i statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.

Szczegóły znajdziesz w Polityce prywatności.

Vouchery = Unikalne Benefity

Benefity zawarte w ogłoszeniach o pracę, takie jak umowa o pracę, stabilne zatrudnienie czy indywidualna ścieżka kariery to już rekrutacyjna sztampa. To co przed laty było rarytasem, komórka służbowa (również do użytku prywatnego), laptop i samochód firmowy, karta sportowa, czy pakiet opieki medycznej w wersji podstawowej, również robi coraz mniejsze wrażenie. Dla wielu profesjonalistów wymienione benefity są wręcz postrzegane nie jako atrakcyjny dodatek, lecz standardowy element oferty. 

Z drugiej strony unikalne benefity mogą nadal być skutecznym sposobem na zainteresowanie kandydatów ofertą pracy, a ogłoszenia bez takich dodatkowych korzyści mogą być dla nich sygnałem, że pracodawca ma mało do zaoferowania.

Nietuzinkowe pozapłacowe benefity mają również wpływ na utrzymanie obecnych pracowników w miejscu zatrudnienia. Jednym z takich wyjątkowych i unikalnych benefitów są vouchery na pobyty w komfortowych resortach Holiday Park & Resort nad morzem i w górach, które pracodawca może aktualnie nabyć z rabatem nawet do 80%. 7-dniowe pobyty dla całej rodziny nabierają szczególnej wartości i oprócz gwarantowanej satysfakcji pracowników wpisują się w najnowsze trendy promujące benefity, które dbają o zachowanie równowagi pomiędzy pracą zawodową a życiem prywatnym. Work-life balance daje spójność pomiędzy karierą a czasem spędzonym z bliskimi. To również świetny sposób, aby pracownik naładował baterie i z głową pełną pomysłów wrócił do codziennych obowiązków.

Vouchery Holiday Park & Resort  dla firm nie tylko zmotywują pracowników i wzmocnią ich lojalność względem pracodawcy. Specjalny rabat jaki oferujemy pozwala skorzystać z tej oferty każdej firmie, nawet tej z niewielkim budżetem.

Image by diana.grytsku on Freepik 

Zobacz także

Domki nad morzem Domki nad morzem Domki nad morzem Domki nad morzem Domki nad morzem Domki nad morzem