Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość weryfikacyjną.
E-Sklep Holiday online Pogoda Live Holiday Park & Resort

Poczuj się wyjątkowo. Co zyskują klienci VIP w Holiday Park & Resort?

W Holiday Park & Resort rozumiemy, że podczas wakacyjnego wypoczynku pragniesz się jedynie zrelaksować i swobodnie korzystać ze wszystkich naszych luksusowych atrakcji. Dlatego właśnie stworzyliśmy Pakiet VIP, będący idealną opcją dla każdego gościa, który poszukuje czegoś więcej niż standardowe udogodnienia. Oczekujesz doświadczeń na poziomie premium? Sprawdź, co możesz zyskać, decydując się na nasz ekskluzywny Pakiet VIP.

Definicja klienta VIP w Holiday Park & Resort

W Holiday Park & Resort rozumiemy, że klient VIP to osoba, dla której liczy się doświadczenie premium. To ktoś, kto nie tylko poszukuje komfortowego miejsca na wypoczynek, ale przede wszystkim oczekuje jakości, luksusowych udogodnień i indywidualnej obsługi na najwyższym poziomie. Dlatego właśnie nasza oferta VIP, została zaprojektowana w taki sposób, aby wszystkie dedykowane usługi mogły spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości.

Klienci VIP już od samego momentu przybycia do naszego ośrodka mogą liczyć na szybką i sprawną obsługę w dedykowanej strefie VIP. Usprawniona procedura check in umożliwia szybkie zameldowanie, minimalizując formalności związane z przyjazdem. Pakiet VIP zapewnia również dostęp do wybranych atrakcji i usług, które wzbogacają pobyt, włączając w to specjalne rabaty i dodatkowe opcje, zwiększające wartość każdej chwili spędzonej w Holiday Park & Resort​​​​.

Naszym wyjątkowym klientem VIP może stać się absolutnie każdy gość, wystarczy, że zaznaczy taką opcję podczas rezerwacji, lub skontaktuje się z naszym działem obsługi, gdzie wykwalifikowany personel chętnie odpowie na wszystkie pytania.

Ekskluzywne udogodnienia dostępne tylko dla VIP-ów

Wyjątkowy Pakiet VIP w Holiday Part & Resort to unikatowa oferta, zaprojektowana z myślą o gościach, którzy pragną przenieść swoje wakacyjne doświadczenia na zupełnie inny poziom. Oferujemy szereg luksusowych udogodnień, które sprawiają, że każdy aspekt pobytu staje się wyjątkowy.

  1. Zameldowanie bez kolejki — klienci VIP korzystają z wydzielonej recepcji, gwarantującej szybki i sprawny check in, pozwalając od razu cieszyć się wypoczynkiem bez zbędnych formalności.

  2. Elastyczne zakwaterowanie — pakiet VIP zapewnia możliwość elastycznego zameldowania i wymeldowania, dopasowując się do indywidualnych planów.

  3. Dostęp do dodatkowego wyposażenia — naszym specjalnym gościom zapewniamy nieograniczony i darmowy dostęp m.in. do mikrofalówki, grilli elektrycznych, konsoli z grami, czy innych ekskluzywnych korzyści jak kosmetyków L’Occitane.

  4. Przywileje i rabaty — pakiet VIP zapewnia dostęp do specjalnych stref i rabatów w ośrodku, w tym takich jak prywatny obszar w kawiarni i przy basenie, a także zniżek w sklepiku Holiday Park & Resort.

  5. Dostęp do atrakcji — klienci VIP mogą korzystać z unikalnych atrakcji, takich jak wynajem rowerów, warsztaty kulinarne dla dzieci czy dostęp do specjalnych rabatów w bistro, co wzbogaca pobyt i zapewnia dodatkowe możliwości spędzania wolnego czasu​​​​.

Te starannie wyselekcjonowane, luksusowe udogodnienia VIP mają na celu nie tylko zadbanie o komfort naszych gości, ale także dostarczenie niezapomnianych wrażeń, dzięki którym każdy pobyt w Holiday Park & Resort stanie się przeżyciem wyjątkowym i niepowtarzalnym.

Jak zostać klientem VIP w Holiday Park & Resort?

Stanie się klientem VIP w Holiday Park & Resort jest procesem wyjątkowo prostym i co ważniejsze dostępnym dla każdego gościa, który chce podnieść standard swojego pobytu. Proces rozpoczyna się już w momencie dokonywania rezerwacji.

Wystarczy wybrać opcję Pakietu VIP podczas wypełniania formularza rezerwacyjnego, dostępnego na naszej stronie internetowej. Pakiet można również dodać do swojej rezerwacji telefonicznie lub mailowo, kontaktując się z naszym biurem obsługi. Pakiet VIP jest dostępny dla każdego rodzaju zakwaterowania – od domku po apartament. Szczegółowe informacje o cenach i zakresie udogodnień znajdziesz na naszej stronie internetowej lub uzyskasz, kontaktując się z nami telefonicznie.

Po wybraniu odpowiedniego pakietu ostatnim krokiem jest potwierdzenie rezerwacji i dokonanie płatności. Można to zrobić za pomocą bezpiecznych metod online lub bezpośrednio w recepcji przy zameldowaniu. Po przybyciu do Holiday Park & Resort, jako klient VIP, będziesz mógł od razu skorzystać z przywilejów pakietu, w tym z dedykowanej recepcji VIP, aby szybko i sprawnie rozpocząć swój pobyt.

Przystąpienie do grona klientów VIP w Holiday Park & Resort jest nie tylko łatwe, ale także otwiera drzwi do wielu ekskluzywnych korzyści, doświadczeń i udogodnień, które sprawią, że Twój pobyt stanie się niezapomniany.

 

Zobacz także

Domki nad morzem Domki nad morzem Domki nad morzem Domki nad morzem Domki nad morzem Domki nad morzem