ZAMIEŃ BON TURYSTYCZNY

O WARTOŚCI 500 ZŁ
NA 5-DNIOWY POBYT
W HOLIDAY PARK & RESORT
DOKONAJ REZERWACJI
Polska organizacja turystyczna i ministerstowo rozwoju
BON 500 zł
=
5-dniowy pobyt
w apartamencie 40m2
dla całej Twojej rodziny
(max 4 osoby, min. 1 dziecko)
Bon turystyczny na apartament
Zadzwoń: +48 735 200 800

W CENIE POBYTU GWARANTUJEMY:

bezpłatne SPA bez limitu
Baseny i SPA za bon turystycznydomki nad morzem z basenemJacuzzi w cenie pobytuSPA i sauna dostępne bez limitu
ANIMACJE DLA DZIECI
kreatywne urozmaicanie czasu dzieciakomZAJĘCIA DLA DZIECI BĘDĘ PROWADZONE ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYMI ZALECENIAMI SANITARNYMIWakacje z animacjami i warsztatamizapewniamy naszym najmłodszym gościom zajęcia z wykwalifikowanymi animatorkami
WIELE ATRAKCJI DLA DZIECI I DOROSŁYCH
Boisko do siatkówkiPlac zabaw:  duży i kolorowygry oraz automaty do gier Siłownia plenerowa jest miejscem ćwiczeń, wypoczynku i spotkań
Zadzwoń: +48 735 200 800

największa polska sieć ośrodków
nad Bałtykiem

Największa Polska sieć ośrodków nad Bałtykiem - 500 złotych na wakacje dla dziecka
BON TURYSTYCZNY - dowiedz się więcej
Polski Bon Turystyczny
co to takiego?
Wakacje nad polskim morzem to marzenie wielu osób. Są jednak wciąż rodziny, które nie mogą sobie na nie pozwolić, zmagając się ze skutkami panującej wciąż pandemii. Holiday Park & Resort wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Polaków, biorąc udział w programie Polski Bon Turystyczny. Jest to rządowa forma wsparcia adresowana zarówno dla zmagającej się ze wciąż odczuwanymi skutkami kryzysu branży turystycznej, jak i wielu polskich rodzin starających się normalnie funkcjonować w sytuacji osłabienia gospodarki, które spowodowane zostało pandemią wirusa COVID-19. Bon turystyczny przyznawany jest niezależnie od poziomu dochodów w gospodarstwie domowym, dzięki czemu wymarzone wakacje nad Bałtykiem są teraz w zasięgu wszystkich rodzin.
Bon turystyczny – dla kogo?
Dla kogo
bon turystyczny?
Mogą z niego skorzystać wszystkie rodziny, posiadające przynajmniej jedno dziecko, które nie ukończyło jeszcze 18. roku życia i zostało urodzone do 31 grudnia 2021. Każdy bon jest na stałe przypisany do dziecka, na które został zarejestrowany, a jego wartość to 500 zł. Nie można go zamienić na gotówkę, zbyć, odstąpić ani odsprzedać. Jeżeli masz dwójkę lub więcej dzieci, to wartość bonu zostanie zwielokrotniona odpowiednio do tej liczby. Warto również wiedzieć, że rodziny wychowujące dzieci z orzeczeniem niepełnosprawności, otrzymają podwojoną wartość bonu – 1000 zł. Więcej szczegółów na ten temat zdradza wideo o świadczeniu dla niepełnosprawnych.

Jak już zostało wspomniane, bony turystyczne, tak jak program 500+, przyznawane są niezależnie od dochodów. Oznacza to, że ma on bardzo duży zasięg i nie wyklucza nikogo – z rządowego programu może skorzystać aż 6,5 miliona dzieci. Co ważne, przysługuje on również najmłodszym, których rodzice pracują za granicą!
Bon Turystyczny 500 Plus na Dziecko
Jak zdobyć bon?
W celu uzyskania bonu turystycznego należy utworzyć konto na Platformie Usług Elektronicznych ZUS, gdzie zamieszczona została również szczegółowa instrukcja, jak w prosty sposób wygenerować kod kuponu. Jak zostanie on Tobie przekazany? W formie 16-cyfrowego unikalnego numeru, wysłanego na numer telefonu podany przez Ciebie wcześniej. Otrzymany kod potrzebny będzie przy dokonywaniu rezerwacji w ośrodku Holiday Park & Resort. Co więcej, w momencie aktywacji generowany jest także kod obsługi płatności, który również należy zachować na potrzebny realizacji rezerwacji. Jeżeli napotkasz na jakiekolwiek lub nadal nie będziesz wiedział, jak zdobyć bon, sprawdź film, który przedstawia krok po kroku, jak to zrobić.
Ile mam czasu
na realizację bonu?
Warto również wspomnieć, do kiedy można wykorzystać bon turystyczny. Polskie rodziny mają czas na rezerwację do 31 marca 2022, aby dokonać rezerwacji w Holiday Park & Resort. Środki z bonu można wykorzystać w całości lub części (np. jako dopłatę), jednak nie później niż do wspomnianego terminu. Dzięki temu świadczenie może zostać zrealizowane w najbardziej dogodnym dla rodziny terminie i porze roku.
do kiedy można wykorzystać bon?
Jak użyć bon
w Holiday Park & Resort?
Wybierz ofertę idealną dla Twojej rodziny i skorzystaj z usług jednego z sześciu ośrodków Holiday Park & Resort. W każdym z nich możesz liczyć na ten sam wysoki standard, niesamowite atrakcje, świetną atmosferę oraz bezpośrednią bliskość nadmorskiej plaży.

Jak użyć bon? Jeśli dokonałeś rezerwacji na stronie poczekaj, aż organizator skontaktuje się z Tobą (na podstawie danych z formularza rezerwacyjnego) i przedstawi sposób wykorzystania bonu, przejdź przez weryfikację wraz z pracownikiem Holiday Park & Resort i potwierdź telefonicznie, jaką kwotę chcesz wykorzystać na pobyt. Możesz też udać się do jednego z ośrodków i złożyć rezerwację na miejscu, korzystając z bonu turystycznego, ciesząc się luksusowym wypoczynkiem razem z całą rodziną.

Jeden bon pozwoli spędzić aż 5 dni w luksusowym apartamencie nawet 4-osobowej rodzinie – wystarczy, że dokonasz rezerwacji. A może jesteście większą ekipą? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z bonu turystycznego i użyć go jako dopłatę.

Dlaczego Holiday Park & Resort?

Wykorzystując bon turystyczny w jednym z naszych 6 nadmorskich ośrodków, zyskujesz urlop w miejscu stworzonym do niezapomnianego, wymarzonego rodzinnego wypoczynku.
Czeka tam na Was nie tylko zakwaterowanie w doskonałych warunkach w 4-osobowych apartamentach i 9-osobowych domkach, ale także mnóstwo dodatkowych atrakcji, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Baseny z brodzikiem, zjeżdżalnie wodne, place zabaw, codzienne animacje, nowoczesne boiska, bogato wyposażone salony gier, relaksujące jacuzzi, nieoceniona sauna i SPA. Wiemy, jak wygląda recepta na niezapomniany, udany urlop o każdej porze roku. Potwierdza to 95% wracających do nas gości! Dołącz do nich dzięki bonowi turystycznemu – taka okazja może się już nie powtórzyć.
Użycie bonu w Holiday Park and Resort
wykorzystaj bon turystyczny
DOKONAJ REZERWACJI

atrakcyjne lokalizacje

Mielno
hotel z basenem w mieście MielnoUstronie Morskie - Wspaniałe wakacje nad morzemPobierowo oferuje też wygodne domki z basenem z widokiem na morzeUdany wypoczynek w NiechorzuNiezapomniany wypoczynek w Grzybowie koło Kołobrzegu
Grzybowo
Rowy
Niechorze
Pobierowo
Ustronie Morskie
Holiday Park and Resort w mieście Rowy