Dziękujemy za zapisanie się do naszego newslettera. Na podany adres e-mail wysłaliśmy wiadomość weryfikacyjną.
Bon turystyczny Ministerstwo rozwoju' %}

Podwoimy, a nawet potroimy każdą wartość
Bonu Turystycznego w Holiday Park & Resort

BON 500 zł = nawet o 1500 zł tańszy pobyt

dla całej Twojej rodziny (max 4 osoby, min. 1 dziecko) oferta dostępna w ośrodkach w Rowach i Pobierowie

W cenie pobytu

podgrzewany
basen
dostęp do
salonu gier
brodziki
dla dzieci
stoły do
ping ponga
place
zabaw
piłkarzyki
samochodziki,
hulajnogi, gokarty
animacje
dla dzieci
siłownia
zewnętrzna
boisko
plażowe
sale zabaw dla
dzieci + małpi gaj
jacuzzi
aerobic, nordic
walking
kawiarnia
(01.06 - 30.09)
bistro
(01.06 - 30.09)
karaoke dla
dorosłych
Największa polska sieć rodzinnych ośrodków wakacyjnych

Polski bon turystyczny. Co to takiego?

Pakiet VIP

Wakacje nad polskim morzem to marzenie wielu osób. Są jednak wciąż rodziny, które nie mogą sobie na nie pozwolić, zmagając się ze skutkami panującej wciąż pandemii. Holiday Park & Resort wychodzi naprzeciw oczekiwaniom Polaków, biorąc udział w programie Polski Bon Turystyczny. Jest to rządowa forma wsparcia adresowana zarówno dla zmagającej się ze wciąż odczuwanymi skutkami kryzysu branży turystycznej, jak i wielu polskich rodzin starających się normalnie funkcjonować w sytuacji osłabienia gospodarki, które spowodowane zostało pandemią wirusa COVID-19. Bon turystyczny przyznawany jest niezależnie od poziomu dochodów w gospodarstwie domowym, dzięki czemu wymarzone wakacje nad Bałtykiem są teraz w zasięgu wszystkich rodzin.


Dla kogo bon turystyczny?

Pakiet VIP

Mogą z niego skorzystać wszystkie rodziny, posiadające przynajmniej jedno dziecko, które nie ukończyło jeszcze 18. roku życia i zostało urodzone do 31 grudnia 2021. Każdy bon jest na stałe przypisany do dziecka, na które został zarejestrowany, a jego wartość to 500 zł. Nie można go zamienić na gotówkę, zbyć, odstąpić ani odsprzedać. Jeżeli masz dwójkę lub więcej dzieci, to wartość bonu zostanie zwielokrotniona odpowiednio do tej liczby. Warto również wiedzieć, że rodziny wychowujące dzieci z orzeczeniem niepełnosprawności, otrzymają podwojoną wartość bonu – 1000 zł. Więcej szczegółów na ten temat zdradza wideo o świadczeniu dla niepełnosprawnych.


Ile mam czasu na realizację bonu?

Pakiet VIP

Warto również wspomnieć, do kiedy można wykorzystać bon turystyczny. Polskie rodziny mają czas na rezerwację do 30 września 2022, aby dokonać rezerwacji w Holiday Park & Resort. Środki z bonu można wykorzystać w całości lub części (np. jako dopłatę), jednak nie później niż do wspomnianego terminu. Dzięki temu świadczenie może zostać zrealizowane w najbardziej dogodnym dla rodziny terminie i porze roku.


Jak zdobyć bon turystyczny?

Pakiet VIP

W celu uzyskania bonu turystycznego należy utworzyć konto na Platformie Usług Elektronicznych ZUS, gdzie zamieszczona została również szczegółowa instrukcja, jak w prosty sposób wygenerować kod kuponu. Jak zostanie on Tobie przekazany? W formie 16-cyfrowego unikalnego numeru, wysłanego na numer telefonu podany przez Ciebie wcześniej. Otrzymany kod potrzebny będzie przy dokonywaniu rezerwacji w ośrodku Holiday Park & Resort. Co więcej, w momencie aktywacji generowany jest także kod obsługi płatności, który również należy zachować na potrzebny realizacji rezerwacji. Jeżeli napotkasz na jakiekolwiek lub nadal nie będziesz wiedział, jak zdobyć bon, sprawdź film, który przedstawia krok po kroku, jak to zrobić.


Jak użyć bon w Holiday Park & Resort?

Pakiet VIP

Wybierz ofertę idealną dla Twojej rodziny i skorzystaj z usług jednego z sześciu ośrodków Holiday Park & Resort. W każdym z nich możesz liczyć na ten sam wysoki standard, niesamowite atrakcje, świetną atmosferę oraz bezpośrednią bliskość nadmorskiej plaży.
Jak użyć bon? Jeśli dokonałeś rezerwacji na stronie poczekaj, aż organizator skontaktuje się z Tobą (na podstawie danych z formularza rezerwacyjnego) i przedstawi sposób wykorzystania bonu, przejdź przez weryfikację wraz z pracownikiem Holiday Park & Resort i potwierdź telefonicznie, jaką kwotę chcesz wykorzystać na pobyt. Możesz też udać się do jednego z ośrodków i złożyć rezerwację na miejscu, korzystając z bonu turystycznego, ciesząc się luksusowym wypoczynkiem razem z całą rodziną.
Jeden bon pozwoli spędzić aż 5 dni w luksusowym apartamencie nawet 4-osobowej rodzinie – wystarczy, że dokonasz rezerwacji. A może jesteście większą ekipą? Nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z bonu turystycznego i użyć go jako dopłatę.

Dlaczego Holiday Park & Resort?

Pakiet VIP

Wykorzystując bon turystyczny w jednym z naszych 6 nadmorskich ośrodków, zyskujesz urlop w miejscu stworzonym do niezapomnianego, wymarzonego rodzinnego wypoczynku. Czeka tam na Was nie tylko zakwaterowanie w doskonałych warunkach w 4-osobowych apartamentach i 9-osobowych domkach, ale także mnóstwo dodatkowych atrakcji, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Baseny z brodzikiem, zjeżdżalnie wodne, place zabaw, codzienne animacje, nowoczesne boiska, bogato wyposażone salony gier, relaksujące jacuzzi, nieoceniona sauna i SPA. Wiemy, jak wygląda recepta na niezapomniany, udany urlop o każdej porze roku. Potwierdza to 95% wracających do nas gości! Dołącz do nich dzięki bonowi turystycznemu – taka okazja może się już nie powtórzyć.